O mnie

Mam na imię Kamil. Zawodowo zajmuję się poprawianiem uśmiechów ludzi. Jestem ortodontą i prowadzę własny gabinet stomatologiczny. Zadowolenie moich klientów to wyznacznik dobrze wykonanej pracy. A ich uśmiechy są moją najlepszą wizytówką.

Poza pracą mam również inne zainteresowania. Najchętniej jednak poświęcam czas na aktywność fizyczną. Od kilku lat aktywnie trenuję wspinaczkę, która stała się moją pasją. Świetnie wpływa nie tylko na ciało, ale i na umysł. Uczy skupienia i wytrwałości. Z wspinaczką łączy się podróżowanie. Ale nie tylko w poszukiwaniu wyzwań zwiedzam świat. Szukam także nowych smaków i doznań kulinarnych.

Gdy nie wchodzę na ściany to czytam. Od literatury science-fiction po reportaże. Pomimo wielu zajęć staram się czytać jedną pozycję tygodniowo. Sięgam też po biografie wspinaczy, które pokazują portrety najlepszych w tym co sam kocham.

Piszę bloga, aby podzielić się z wami moją wiedzą i doświadczeniem. Mam nadzieję, że dzięki nim wizyta u dentysty będzie kojarzyła się tylko pozytywnie.